Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Nařízení ředitele - preventivní protiepidemiologické opatření za účelem návštěv klientů

Nařízení ředitele - preventivní protiepidemiologické opatření za účelem návštěv klientůDatum konání:
1.9.2021

Nařízení - preventivní protiepidemiologické režimové opatření ředitele v souvislosti s přítomností veškerých osob vstupujících do vnitřních i venkovních prostor Domova ve Věži p.o., zejména za účelem návštěv klientů a zaměstnanců proti šířením - zavlečení mutací nákazy koronavirem COVID 19 v Domově ve Věži.
Toto nařízení je vydáno v souladu s vydanými četnými soubor)' opatření Ministerstva zdravotnictví a Domov ve Věži p.o. a návštěvy jsou povinni se řídit těmito nařízeními v aktuálním znění (například prostřednictvím internetu na stránkách
https://koronavirus.mzcr.cz/).
V souvislosti s prognózovaným vývojem možného onemocnění virem covid - 19 SARS COV přijímám následující závazná režimová opatření pro všechny osoby vstupující do vnitřních prostor Domova ve Věži.
1. Od 1.9.2021 všechny osoby vstupující do vnitřních prostor se prokážou platným negativním testem, a to v písemné, nebo elektronické podobě (od certifikované autority) antigenních testů metodami POC, nebo PCR, který Domov ve Věži pro vstupující osoby bude vyžadovat, ale nebude provádět.
2. Nahlásí svou plánovanou návštěvu dopředu na kontakty uvedených na stránkách Domova ve Věži (www.Domov-vez.cz.), kde návštěva dostane případné další instrukce k podmínkám návštěvy.
3. Návštěvy nejsou omezeny dnem ani hodinou - doporučujeme respektovat nenarušování denních zvyklostí klientů (snídaně, oběd, večeře apod.). Domov se pro návštěvy zavírá od 21:00 hod. do 8:00 hod.

Soubor ke stažení