Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vážení návštěvníci,

Vážení návštěvníci,Datum konání:
26.5.2020

Aktualizace návštěv dne 26.5.2020.

V souladu s nařízením ředitele Domova návštěvy rodinných příslušníků, opatrovníků, dobrovolníků, dalších blízkých osob od 25.5.2020 do odvolání (předpoklad září 2020) z provozních důvodů, respektive z nemožnosti zabezpečit všechna epidemiologická opatření Domovem ve Věži rozhoduji i nadále omezit návštěvy klientů (s výjimkou klientů v terminální fázi).

  • Návštěvy rodinných příslušníků, opatrovníků, dobrovolníků, dalších blízkých osob si musí vždy předem telefonicky domluvit návštěvu na konkrétní datum a čas. Kontakt k hlášení návštěv je 731 679 498. Návštěva je omezena maximálním počtem dvou dospělých osob maximálně po dobu 60 ti minut, návštěvy děti povoleny nejsou.
  • Návštěva bude probíhat v přilehlém parku, nebo za nepříznivého počasí v prostorách mobilní kanceláře. U imobilních osob bude návštěva probíhat individuálně dle domluvy.
  • Návštěvy musí mít roušku a budou při návštěvě poučeni o dodržování hygienicko- epidemiologických opatřeních Domova ve Věži.
  • Před návštěvou vyplňte prosím dotazník, který bude k dispozici při vstupu do objektu Domova a ke stažení zde:

 dotazník_COVID-19-1_2020_05_25

Nařízení Ministerstva zdravotnictví

Vysvětlení ředitele k mimořádnému opatření a to k čl. II. druhé odrážce:

  • V Domově ve Věži, není nikdo s klientů omezen na svéprávnosti v oblasti, která by v současné době vyžádala přítomnost opatrovníka.